درباره ما

مجموعه معماری لوکس سازه زیرمجموعه شرکت باغ گستران پردیس است و فعالیت خود را با رویکرد معماری مدرن از سال 1385 آغاز نمود. این مجموعه از همان روزهای آغازین فعالیت خود، پایبندی به اصل تعهد و تخصص را سرمشق ار خود قرار داد. گروه معماری لوکس سازه، با بکارگیری جدیدترین متدهای روز دنیا، مشارکت در طراحی، نظارت و بهره برداری توسط مهندسین و طراحان ماهر و متخصص با تحصیلات آکادمیک در کشورهای اروپایی، پروژه های بسیاری را با موفقیت به انجام رسانده است.

لوکس سازه در طی 15 سال فعالیت خود توانسته است با بکارگیری تجربه، دانش و مهارت اعتماد کامل مشتریان عزیز را جلب نماید. همچنین اجرای بسیاری از پروژه های متنوع به سبک کلاسیک، مدرن، سنتی، روستیک و تلفیقی در تهران و تمام شهرستان ها با موفقیت، پشت سر گذاشته شده است.

گروه معماری لوکس سازه

مجموعه معماری لوکس سازه در زمینه طراحی داخلی، طراحی نما، بازسازی، طراحی روف گاردن، طراحی ویلا، طراحی داخلی ویلا، ساخت ویلا، طراحی نمای ویلا، بازسازی ویلا و طراحی محوطه ویلا در سبک های مختلف همراه با متدهای روز دنیا آمادگی خود را جهت همکاری با کارفرمایان عزیز، را اعلام می نماید. تمام پروژه های اجرایی با مشاوره رایگان و بازدید حضوری کارشناسان متخصص ما آغاز شده، پس از آن با انتخاب سبک و متریال متناسب با موقعیت جغرافیایی، متراژ، آب و هوا و غیره، برآورد هزینه صفر تا صد کل پروژه محاسبه می شود. در نظر داشته باشید تا چندین بار نقشه اولیه در همه ی پروژه ها قابل تغییر و اصلاح است.

شرکت فنی و مهندسی لوکس سازه با پشتوانه سال ها تجربه و استفاده از علم و فناوری و نرم افزارهای جدید موفق به انجام پروژه های منحصر به فرد شده است که در سراسر کشور طراحی و اجرا می شود. هدف اصلی لوکس سازه اجرا تمام پروژه ها دقیقا مطابق با سلایق و نظرات مشتریان می باشد. ما با افتخار بیش از 200 پروژه ساخت و طراحی ویلا، فروشگاه، بازسازی بناهای قدیمی و… را از صفر تا صد دقیقا مطابق با خواسته و سلیقه کارفرما اجرا کرده ایم و بزرگ ترین هدف لوکس سازه کسب رضایت مشتریان می باشد.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید.