شرکت طراحی داخلی تهران

طراحی داخلی منزل

**طراحی و اجرای صفر تا 100 پروژه با گروه معماری لوکس سازه **

طراحی داخلی منزل و معماری داخلی ساختمان های ادرای، تجاری و مسکونی، بخش مهمی از خدمات ما در لوکس سازه را تشکیل می دهد. شما می توانید از خدمات ما در این بخش، برای دیزاین فضاهای متفاوت از جمله آپارتمان، دفتر کار، رستوران و مراکز تجاری مانند پاساژها و مگامال ها استفاده کنید.
ضمن اینکه ما قادر به ارائه خدمات معماری داخلی در حوزه طراحی فضاهای بزرگتر همچون مدارس، بیمارستان ها، برج های مسکونی چندین طبقه و هتل ها نیز هستیم.

چرا لوکس سازه را انتخاب کنیم ؟

طراحی داخلی منزل

بازدید حضوری از محل پروژه و مشاوره رایگان

طراحی داخلی منزل

عدم وجود محدودیت در تعداد دفعات اصلاح طراحی

طراحی داخلی منزل

برآورد هزینه اجرا و تخصیص بودجه

طراحی داخلی منزل

برخورداری پشتیبانی رایگان تا پایان اجرا

طراحی داخلی منزل

معرفی و تامین متریال ها و دکوراسیون داخلی

پکیج طراحی داخلی
(متناسب با هر سبک، سلیقه و بودجه )


1- بازدید و برداشت وضع موجود پروژه
2- ترسیم نقشه ی وضع موجود پروژه
3- طراحی سه بعدی داخلی پروژه شامل رندرهای عکس (قابلیت حضور و چرخش 360 درجه در فضا) و نقشه های اجرایی فاز دو طراحی شامل (ابعاد، اندازه گیری، مبلمان، متریال و نورپردازی)

از مشاوره تا طراحی و اجرا با لوکس سازه

جهت مشاوره و هماهنگی جهت بازدید با کارشناسان لوکس سازه تماس بگیرید.

خدمات طراحی داخلی منزل شامل جانمایی قسمت های مختلف هر خانه از جمله نشیمن و پذیرایی، فضای آشپزخانه، اتاق خواب ها، سرویس بهداشتی و حمام می شود. باز طراحی سقف، ستون ها، دیوارپوش و کف پوش ها جزو مهم ترین کارهایی است که در طراحی داخلی ساختمان انجام می گیرد. در ساید دیگر، نورپردازی، طراحی مسیر شیرآلات و جانمایی سیستم های گرمایش و سرمایشی ساختمان نیز جزو بخش های اجرایی یک پروژه طراحی داخلی خانه است.

اصول چیدمان داخلی منزل

اصول طراحی داخلی منزل، از گذشته تا به امروز، تغییرات زیادی داشته است. هر روزه ترندهای جدیدی وارد این موضوع می شود و تغییراتی را در سبک های چیدمان اعمال می کند. اما اصول چیدمان داخلی منزل، همیشه ثابت است. منظور از اصول طراحی داخلی ساختمان، جانمایی صحیح هر بخش از خانه و چیدمان عناصر مختلف در بخش های گوناگون آن می باشد. بنابراین اگر بخواهید طراحی داخلی منزل را به صورت اصولی انجام دهید، ابتدا باید جانمایی صحیحی برای فضای نشیمن، اتاق ها، آشپزخانه، حمام و سرویس های بهداشتی در نظر بگیرید. از همین رو، ممکن است که در حین پوسه طراحی داخلی منزل، مجبور به تغییر دادن محل برخی از دیوارها باشید.

در واقع ما در پروژه های طراحی داخلی منزل لوکس سازه، 7 اصل مهم را مدنظر خود قرار می دهیم. این 7 اصل، شامل موارد زیر می شود: تعادل، وحدت، ریتم، تأکید، کنتراست، مقیاس، تناسب و جزئیات.

این استانداردها برای کمک به ایجاد فضایی هماهنگ با علایق افراد مختلف، ایجاد شده اند. بنابراین، برای کمک به شما در درک این اصول طراحی داخلی منزل، ما توضیحاتی را راجع به هر یک از آن ها به شما ارائه می دهیم تا بتوانید به کمک این اصول، رویای خود را برای تحقق طراحی ایده آل تان، جامه عمل بپوشانید.

1. تعادل

ایجاد تعادل در روند زندگی مسلماً یک نکته کلیدی در تمامی مراحل است. همین امر از نظر بصری در مورد طراحی داخلی منزل نیز صدق می کند. تعادل در طراحی داخلی ساختمان مستلزم درک ثبات است. با این حال، بسته به ترجیحات شخصی، سه نوع مختلف تعادل را می توان اعمال کرد:

· متقارن

شاید ساده ترین ایده «تعادل» در طراحی داخلی منزل ، تقارن (یا تعادل رسمی) باشد. این اثر توسط یک جلوه آینه ای دیکته می شود که فضای شما را به طور مساوی به دو قسمت تقسیم می کند، جایی که هر طرف، طرف دیگر را منعکس می کند.

برای تجسم ایده تعادل رسمی، به اتاق ناهارخوری فکر کنید که در آن میز ناهارخوری دارای صندلی هایی در مقابل یکدیگر است یا اتاق خوابی با میزهای کناری و لامپ های یکسان در دو طرف تخت قرار دارد.

·نامتقارن

یک رویکرد آزادتر برای تعادل، پذیرفتن یک طراحی داخلی منزل نامتقارن است. این مفهوم مدرن به این معنی است که می توانید جلوه آینه ای را با چیزی انعطاف پذیرتر جایگزین کنید، البته با شکل، اندازه یا ابعاد مشابه. بنابراین، به جای دو کاناپه با اندازه یکسان در مقابل یکدیگر، چند صندلی یا مبل یک نفره را در نظر بگیرید تا به جلوه ای مشابه اما کمتر متقارن دست پیدا کنید که فضایی غیرعادی ایجاد می کند که از وزن بصری بهره می برد.

·تعادل شعاعی

در انتهای دیگر این طیف، تعادل شعاعی قرار دارد. این رویکرد پیچیده تر از دو مورد قبلی بوده و مستلزم ایجاد یک نقطه کانونی طبیعی و داشتن سایر قطعات کوچکتر به طور مساوی از آن است. یک شومینه می ‌تواند نمونه ‌ای از نقطه کانونی مورد نظر باشد، و سپس می‌ توانید به ‌عنوان مثال، عناصر دیگر را که رو به روی آن هستند، با دقت و ظرافت قرار دهید.

شرکت لوکس سازه خدمات استثنایی طراحی داخلی منزل را ارائه می دهد، جایی که تجمل با صنعت روبرو می شود، فضاهای نشیمن بدیع را ایجاد می کند که ظرافت، پیچیدگی و زیبایی جاودانه را به نمایش می گذارد.

2. اتحاد

جای تعجب نیست که یونیتی تمام عناصر طراحی داخلی منزل شما را برای یکپارچگی به جای بیگانه کردن فضای شما ترکیب می کند. شما می توانید از طریق انتخاب متریال، اندازه مبلمان یا حتی با ایجاد هماهنگی با اشکالی که انتخاب می کنید، به وحدت در طراحی داخلی ساختمان برسید. همه چیز در مورد ایجاد انسجام از طریق یک موضوع یا طرح مشترک است.

همچنین می تواند به معنای وحدت در اتاق های مختلف باشد. بنابراین، اگرچه هر اتاق هویت خاص خود را خواهد داشت، جریان موضوع یا سبک باید به طور ایده‌آل در سرتاسر خانه شما طنین انداز شود و در نتیجه وحدت سراسری ایجاد شود. رنگ آمیزی یکسان، ساده ترین راه برای انجام این کار است و با استفاده از چرخه رنگ، می توانید با اطمینان سازگارترین آن ها با سایر لوازم منرل را انتخاب کنید.

3. ریتم

مانند موسیقی، ریتم خوب می تواند فضاهای طراحی داخلی ساختمان را نیز بهبود بخشد. کلید ترکیب این امر از طریق تکرار تزئیناتی است که چشم را مجذوب خود می کند. خبر خوب این است که امکانات بی پایانی برای انجام این کار وجود دارد.

به عنوان مثال، شما می توانید حتی این کار را از طریق رنگ و جنس شیرآلات در آشپزخانه و حمام خود انجام دهید. برای مثال روی یک روکش ثابت مانند برنج یا مس تصمیم بگیرید و از آن رنگ در این فضاها استفاده کنید. یک امکان ریتمیک دیگر می تواند جفت کردن رنگ کانتر با کابینت های آشپزخانه برای دستیابی به یکپارچگی باشد. در نهایت فضای داخلی منزل شما با این ریتم، زیبا و چشم نواز می شود.

برای ریتم بیشتر، می توانید از سبک های مشابه مبلمان در اتاق خواب و اتاق نشیمن خود استفاده کنید. اگر تکرار این سبک دشوار است، متریال دیگری را با همان رنگ انتخاب کنید، به عنوان مثال، رنگ های مشابه چوب مبلمان خود را در میزها و سرویس خواب خود نیز به کار بگیرید. راه های زیادی وجود دارد که می توانید ریتم را به خانه خود بیافزایید – گاهی اوقات، برای پیدا کردن آن ها نیاز به فکر کردن و ایده پردازی زیادی دارید.

4. مقیاس و نسبت

یکی دیگر از اصول طراحی داخلی منزل، مقیاس و تناسب است که به اندازه اصل تعادل مهم است. مقیاس و تناسب پذیری یعنی اینکه چه اشیایی را به چه شکل و اندازه ای در فضای خانه قرار دهیم. اندازه فضای شما عمدتاً این تناسب را تعیین می کند. به عنوان مثال، از دیدگاه مقیاس، یک اتاق بزرگ با سقف های بلند به مبلمانی حجیم تر با ارتفاع بیشتر نیاز دارد. با این حال، مبلمان بزرگ در یک فضای کوچکتر همانند وصله ای ناجور است و تعادل را از بین می برد.

از سوی دیگر، تناسب در طراحی داخلی منزل به این معنی است که وسایل موجود در فضا، تا چه اندازه با رنگ آمیزی و سایر المان های محیط هماهنگ هستند. این اصل، نقطه پیوند دو اصل تعادل و ریتم است تا با ایجاد فضایی متعادل،  ریتم درون آن جریان یابد. از سوی دیگر اصل تناسب، گروه بندی عناصر را از نظر اندازه، شکل، بافت و رنگ تعیین می کند به عنوان مثال، با استفاده از اصل تناسب می توانید رنگ برجسته ای را که در یک قطعه هنری قاب دار استفاده می شود، با کوسن های مبل و فرش خود تکرار کنید.

5. تضاد 

یکی از قوی ترین اصول هفت گانه طراحی داخلی منزل، کنتراست است. فرقی نمی ‌کند این تضاد را از چه طریقی ایجاد کنید. (اشکال، متریال یا بافت) مهم این است که شما برای جلوگیری از تکرار در فضای خود، یک کنتراست هنری ایجاد نمایید. برای مثال، رنگ مبلمان را، متضاد با رنگ فرش خود انتخاب کنید. اگر فرش شما زمینه ای سرمه ای رنگ و تیره دارد، مبلمان خود را طوسی روشن انتخاب نمایید.

کنتراست راهی عالی برای افزودن تضاد به فضایی است که در صورت عدم وجود آن، محیط شما عادی و خسته کننده می شود. با کنار هم قرار دادن متضادهای قطبی، قدرت طراحی داخلی منزل خود را تثبیت کنید. مثلاً نور در برابر تاریکی، بافت خشن در برابر بافت صاف، یا جفت کردن شی ای مهم با شی ای نسبتاً جزئی (مثلا انتخاب کوسن با رنگ متضاد مبل). برای درک استفاده از کنتراست در طراحی داخلی منزل خود، یک رنگ پررنگ را انتخاب کنید و آن را با سایه های دیگری در طرف مقابل دایره رنگ ترکیب کنید.

6. تأکید در طراحی داخلی منزل

اصل تاکید بر مبنای ایجاد یک نقطه کانونی در فضای شما شکل می گیرد که به محض ورود به آن توجه را جلب می کند. تأکید می ‌تواند یک قطعه هنری تحسین ‌آمیز، یک کوسن رنگارنگ بر روی یک کاناپه معمولی یا یک شومینه نمایشی باشد که نقطه کانونی فضای شما را شکل می دهد. در هر صورت، تاکید باعث جلب توجه می ‌شود و به اصطلاح فضا را طعم ‌دار می‌ کند. برای مثال، طراحی تی وال خود را تفییر دهید و با متریالی مانند چوب یا سنگ، به آن بافت جدیدی اضافه نمایید. یا با استفاده از یک پارتیشن، فضای ورودی خانه را از فضای نشیمن جدا کنید. بنابراین همانطور که می بینید، راه ‌های متعددی برای ایجاد اصل تأکید در فضای شما وجود دارد، از دکور و اکسسوری ‌های جذاب گرفته تا عناصر برجسته ‌تر و مدرن.

7. جزئیات

توجه به جزئیات در وجود تمامی انسان ها نهادینه شده است. همچنین یکی از اصل های مورد توجه طراحان داخلی ما در مجموعه لوکس سازه است. از این گذشته، جزئیات کوچک می توانند تفاوت زیادی را در ساختار طراحی داخلی منزل شما ایجاد کند. خواه این جزئیات در گلدوزی کوسن های شما باشد، سبک و رنگ ظروف شیرآلات، دستگیره های کابینت، لوازم آشپزخانه یا حمام، یا حتی دستگیره درهایی که انتخاب می کنید. تغییر این موارد می تواند طراحی داخلی منزل شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

به آرامی فضای خود را برای یافتن فرصت هایی برای بهبود جزئیات در منطقه خود اسکن کنید. ترفند شما این است که عناصر را خیلی طبیعی، در معرض دید بیننده قرار دهید تا توجه او را جلب کند.

طراحی داخلی منزل ایرانی

به طور کلی طراحی داخلی منزل ایرانی با سبک مدرن طرفداران زیادی دارد، امروزه بسیاری از ایرانیان در هنگام بازسازی یا ساخت ساختمان تمایل دارند طراحی داخلی منزل به سبک سنتی ایرانی را با طراحی مدرن ترکیب نمایند. همچنین در چند سال اخیر ترکیب دکوراسیون و طراحی داخلی منزل ایرانی با سبک سنتی یکی از پرطرفدارترین سبک ها در میان عموم مردم قرار گرفته است.

مهم ترین بخش در ساخت و اجرا ارائه برنامه طراحی داخلی ساختمان به کارفرما می باشد. در برنامه طراحی داخلی ساختمان از صفر تا صد هزینه ها و میزان بودجه مورد نیاز، زمان، نوع متریال و مواد و غیره به طور کامل مشخص و شفاف سازی خواهد شد.

در مجموعه معماری لوکس سازه قبل از شروع همکاری با کارفرما، طراحی داخلی منزل با نرم افزارهای مختلف طراحی داخلی منزل انجام می شود تا از تصاویر سه بعدی و دو بعدی برای نشان دادن اشکال و نماهای پیچیده تر استفاده شود و پروژه کاملا مطابق با خواسته های مشتری پیش رود.

مهم ترین بخش در ساخت و اجرا ارائه برنامه طراحی داخلی ساختمان به کارفرما می باشد. در برنامه طراحی داخلی ساختمان از صفر تا صد هزینه ها و میزان بودجه مورد نیاز، زمان، نوع متریال و مواد و…. به طور کامل مشخص و شفاف سازی خواهد شد.

در مجموعه معماری لوکس سازه قبل از شروع همکاری با کارفرما، طراحی داخلی منزل با نرم افزارهای مختلف انجام می شود تا از تصاویر سه بعدی و دو بعدی برای نشان دادن اشکال و نماهای پیچیده تر استفاده شود و پروژه کاملا مطابق با خواسته های مشتری پیش رود.

اگر به دنبال تجربه‌ای منحصر به فرد برای طراحی داخلی خانه‌ی خود هستید، با ما تماس بگیرید. مشاوره حرفه‌ای و خدمات طراحی شخصی‌سازی منحصر به فرد را از ما تجربه کنید تا خانه‌ی رویایی خود را به واقعیت تبدیل کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

طراحی دکوراسیون داخلی منزل، به معنای هماهنگی از پیش طراحی شده برای انتخاب رنگ ها، مبلمان و سایر موارد در یک فضا است. در طراحی دکوراسیون داخلی مانند هر هنر دیگری اصول، استانداردها و قوانینی وجود دارد که باید به صورت تخصصی به آن پرداخته و اجرا شود. علاوه بر این، این هنر با توجه به مد و دوره های زمانی مختلف قابل تغییر است؛ البته با توجه به ترندهای روز و سلایق شخصی هم متغییر می باشد. بهترین و پرطرفدارترین سبک ها در طراحی داخلی منزل، سبک کلاسیک، مدرن، سنتی، تلفیقی، مینیمال و… می باشد.

اگر قصد طراحی داخلی منزل بر اساس اصول و استاندارهای جهانی و متدهای روز دنیا به روش های مختلف را دارید، طراحان متخصص و ماهر لوکس سازه با هر میزان بودجه و هزینه ای بهترین طراحی داخلی منزل را به سبک دلخواه مشتریان عزیز ارائه می دهد.

زیباترین دکوراسیون داخلی منزل با لوکس سازه

سبک های مختلف دکوراسیون داخلی منزل

به طور کلی طراحی داخلی منزل بر اساس متدهای روز دنیا و استانداردهای جهانی به بزرگ تر و زیباتر نشان دادن فضای داخلی خانه کمک خواهد کرد و در دسته امور کاملا تخصصی قرار می گیرد. مجموعه معماری لوکس سازه طراحی داخلی منزل را در هر سبک و ژانری دقیقا مطابق با سلایق مشتری انجام می دهد و با هر میزان بودجه، ایده های مختلف همراه با جلوه های خاص و ویژه ای را ارائه می نماید.

طراحی داخلی منزل مدرن

سه عنصر مهم در طراحی داخلی منزل مدرن انتخاب رنگ، تجهیزات مدرن و نورپردازی است. سبک مدرن به سادگی در عین حال زیبایی شهرت دارد، بنابراین در نظر داشته باشید در سبک مدرن تحت هیچ عنوان نباید از وسایل و تجهیزات تزئینی شلوغ استفاده شود. مهم ترین اصل در طراحی داخلی منزل مدرن، پرهیز از تزیین و تجمل بیش از حد است. ابتدا محیط ساختمان را به خوبی مورد بررسی قرار دهید، سپس با توجه به استفاده بهینه از فضای در نظر گرفته شده، اشیایی که القا کننده حس مدرنیته است را به عنوان اکسسوری خریداری نمائید.

اساسا مدرن و لوکس بودن معماری داخلی ساختمان ها ارتباط مستقیم با انتخاب رنگ مناسب دارد. انتخاب رنگ ها حتی در بزرگ یا کوچک نشان دادن فضای داخلی ساختمان هم تاثیرگذارند. توجه داشته باشید انتخاب رنگ های غیرمکمل فضای شما را کوچکتر نشان می دهد  .اولین مولفه در طراحی داخلی منزل مدرن استفاده رنگ های خنثی، خطوط ملایم و منظم می باشد. اگر خواستار محیطی ساده در عین زیبایی هستید، بهتر است از رنگ های استیل، سفید، نقره ای، کرم و بژ استفاده نمائید.

همچنین برای آپارتمان ها و فضاهای کوچک استفاده از دکوراسیون مدرن بهترین و ایده آل ترین انتخاب سبک می باشد.

طراحی داخلی ساختمان کلاسیک

از ویژگی های مهم طراحی داخلی ساختمان کلاسیک می توان به دیوارهای گچی، سقف های بلند، تزئینات چوبی، پرده های گران قیمت و مجلل و مبلمان آنتیک اشاره نمود که همگی تعبیر خاصی در این سبک دکوراسیون دارند. طراحی کلاسیک با توجه به المان های جذاب و بسیاری که دارد محدودیت طراحی را صفر رسانده است و در هر متراژ و ابعادی طراحی داخلی ساختمان کلاسیک قابل اجرا است. تقارن بارزترین مشخصه ای است که در طراحی داخلی ساختمان کلاسیک به کار برده می شود. در این سبک مبلمان و اکسسوری های مستقیماً در مقابل هم قرار می گیرند و به این ترتیب دکوراسیون داخلی خانه نظم خاصی پیدا می کند. رنگ ها به عنوان یکی از مهم ترین عناصر در طراحی داخلی کلاسیک به شمار می روند، رنگ هایی مانند قهوه ای، بژ، کرم و طلایی به مجلل بودن طراحی کمک خواهد کرد.

طراحی داخلی منزل نئوکلاسیک

به طور کلی در طراحی داخلی منزل نئوکلاسیک استفاده بیش از حد از مبلمان، گل و وسایل تزئینی جایی ندارد. ترکیب رنگ های طبیعی و المان هایی مانند گچ بری و آینه از اولین عناصر مهم در سبک نئوکلاسیک محسوب می شوند. همچنین ایجاد طراحی داخلی منزل نئوکلاسیک نیازمند فضایی بزرگ با سقف های بلند و پنجره های بزرگ است.

به بیانی دیگر به ترکیب عناصر کلاسیک و مدرن، سبک نئوکلاسیک می گویند. همچنین رنگ هایی که معمولا برای این سبک استفاده می شود، در طیفی از رنگ های خنثی مانند کرم، بژ، خاکستری، نسکافه ای و سفید است. همچنین مبلمان با رنگ روشن که باید با پارچه های ابریشمی و مخملی ساده و شیک باشد، استفاده شود.

طراحی داخلی منزل با چوب

یکی از مهم ترین نکات در طراحی داخلی منزل با چوب توجه به نورپردازی مناسب می باشد. همچنین اگر از چوب و رنگ های طبیعی به عنوان عنصر اصلی طراحی داخلی منزل استفاده می نمائید، حس گرم طبیعت به فضا مسلط می شود.

طراحی داخلی منزل دوبلکس

همواره طراحی داخلی منزل دوبلکس در میان عموم مردم بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. به طور کلی از پله های دوبلکس برای جداسازی اتاق ها یا تقسیم بخش های بزرگ سالن استفاده می شود که زیبایی و جذابیت سازه را دو چندان می کند. عموماً این پله ها از فلز، چوب و شیشه ساخته می شوند که ارتباط مستقیم با میزان بودجه کارفرما و طراحی منحصر به فرد طراحان ماهر و متخصص دارد. طراحی داخلی خانه دوبلکس را می توان در اشکال و مدل های مختلف کلاسیک، مدرن، سنتی و تلفیقی در متراژهای مختلف اجرا نمود. متریال و تجهیزات تزئینی منتخب کارفرما دو عنصر مهم و موثر جهت برآورد هزینه صفر تا صد اجرا پروژه می باشد.

طراحی داخلی ویلا دوبلکس

طراحی داخلی ویلا دوبلکس، آیتمی متفاوت از طراحی داخلی خانه ویلایی و یک طبقه است. همانطور که می دانید، سبک طراحی داخلی منزل دوبلکس به دلیل ارتفاع بیشتر و جانمایی بخش های مختلف خانه در طبقات، متفاوت از خانه های ویلایی و یا آپارتمانی است. بنابراین طبیعی است که طراحی داخلی خانه شما با خانه های دیگر متفاوت باشد. در خانه های دوبلکس، فضاهایی مانند نشیمن، پذیرایی، آشپزخانه و حیاط خلوت در طبقه اول و فضاهای اختصاصی نظیر اتاق خواب ها، اتاق های مستر و مهمان در طبقه دوم قرار دارند. در طراحی دکوراسیون چنین خانه هایی، علاوه بر المان های ذکر شده، نحوه طراحی و جانمایی راه پله ها نیز مطرح است. بنابراین طراح دکوراسیون داخلی باید طراحی داخلی ویلا را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. به عقیده بسیاری از طراحان داخلی، نقطه کانونی در منازل دوبلکس، راه پله است. اگر خانه یا ویلای دوبلکس شما در شهرهای شمالی کشور واقع شده است، دکوراسیون داخلی چوبی مدرن می تواند بهترین گزینه باشد.

طراحی داخلی جدید

طراحی داخلی ساختمان چیست ؟

همواره سوال طراحی داخلی ساختمان چیست، برای عموم مردم ایجاد شده و معنای دقیق آن را درک نخواهند کرد. این نوع طراحی هر روزه دچار تغییر و تحول می شود و سبک های زیادی را در بر می گیرد. طراحی داخلی ساختمان به فرآیند به کارگیری هنر، خلاقیت، علم و دانش، تخصص و مهارت برای ایجاد فضاهای کاربردی در یک ساختمان است. طراحان ماهر لوکس سازه مهارت و استعداد خاص خود را به کار گرفته اند تا سلیقه و نظر کارفرما را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کنند. به بیانی دیگر هدف اصلی طراحی داخلی ساختمان، بهینه سازی فضا بر اساس استانداردهای جهانی و رعایت اصول، همراه با ایجاد زیبایی بصری است. همچنین شامل طراحی کف، پنجره ها، درها، دیوارها، نورپردازی، مبلمان و سایر قسمت ها می باشد.

طراحی داخلی ساختمان کوچک

بزرگترین و رایج ترین چالش ها در طراحی داخلی ساختمان کوچک برای مشتریان عزیز محدود کردن ایده می باشد. در فضای خانه کوچک بهتر است از ترکیب دو یا سه رنگ روشن استفاده شود که باعث بزرگتر جلوه دادن فضاهای کوچک است. طراحی مبلمان تاثیر زیادی در طراحی داخلی پذیرایی کوچک دارد، بنابراین بهتر است مبلمان شیک و گرد را برای چیدمان در پذیرایی انتخاب نمائید.

طراحی داخلی ساختمان 120 متری

جهت انتخاب سبک برای طراحی داخلی ساختمان 120 متری که از نظر متراژ ایده آل می باشد، سبک هایی نظیر مدرن، کلاسیک و تلفیقی بسیار مناسب است. توجه داشته باشید سبک مینیمال هم از جذابیت های خاصی برخوردار است که ساختمان 120 متری را بسیار منحصر به فرد خواهد کرد. در طراحی داخلی ساختمان 120 متری شما فضای کافی برای چیدمان یک دکوراسیون ایده آل در اختیار دارید. نورپردازی در این ساختمان ها از اهمیت بسیاری برخوردار است تا زیبایی تمام فضا مشخص شود.

طراحی داخلی ساختمان اداری

طراحی داخلی ساختمان اداری برای فعالیت کاری و ظهور ایده، خلاقیت، تجلی استعداد و انواع فعالیت ها نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد. طراحی صحیح دکوراسیون داخلی در دفتر کار نقش مهمی در بهبود شرایط کاری و افزایش بهره وری نیروی کار دارد. در سال های اخیر روش های مدرن و تلفیقی طراحی داخلی ساختمان اداری با ظاهری خاص ارائه شده است.

طراحی داخلی ساختمان مسکونی

در طراحی داخلی ساختمان مسکونی، قسمت سالن پذیرایی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا سالن پذیرایی به عنوان مهم ترین نقطه کانونی ساختمان یاد می شود. دکوراسیون و رنگ دیوار پذیرایی، طرح و رنگ کف ساختمان و مبلمان پذیرایی از مهم ترین نکاتی است که در طراحی داخلی ساختمان مسکونی و سالن پذیرایی ایرانی، باید مورد توجه قرار گیرد.

طراحی نمای داخلی ساختمان

طراحی نمای داخلی ساختمان ارتباط مستقیم با نوع متریال و مواد منتخب مشتریان عزیز دارد. در نظر داشته باشید با توجه به سبک مورد نظر کارفرما استفاده از شیشه، پلاستیک و چوب در سبک مدرن و استفاده از سنگ های سفید یا مرمری در سبک کلاسیک بسیار رایج است.

ساختمان طراح داخلی

اساسا ساختمان طراح داخلی با دکوراسیون داخلی کاملا متفاوت است. طراحی دکوراسیون داخلی عمدتاً به زیبایی شناسی می پردازند؛ اما ساختمان طراح داخلی با دانش، مهارت و تخصص به ساخت داخل سازه پرداخته اند، بدین معنی که با طراحی فضاها، عایق ها، پوشش ها، درها و پنجره ها، ورودی ها و هر چیز دیگری که بخشی از سازه است، سروکار دارد.

مشاوره طراحی داخل

آنجام مشاوره پیش از انجام هر کاری به شما کمک می کند تا تصمیمات منطقی تری را برای رسیدن به اهدافی که دارید، اتخاذ نمایید. استخدام یک شرکت طراح و دکوراسیون داخلی منزل برای انجام پروژه های طراحی داخلی ساختمان و دکوراسیون، می تواند به چالشی سخت و بحث برانگیز تبدیل شود. زیرا شرکت های زیادی وجود دارند که مجری معماری و طراحی داخلی منزل، ویلا، ساختمان های اداری و تجاری هستند و گزینش از میان آن ها، می تواند برای ما سخت باشد. به همین جهت، دریافت مشاوره طراحی داخلی به شما دید کاملی از سطح سواد و تجارب گروهی که قصد همکاری با آن ها را دارید، ارائه می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان راجع به طراحی داخل و دکوراسیون داخل خونه، با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید تا ضمن برخورداری از نظر کارشناسی پشتیبانان، وقت بازدید حضوری از مکان پروژه برای شما رزرو شود. مجموعه لوکس سازه متشکل از بهترین طراحان داخلی ایران است که همگی آن ها به پشتوانه تحصیل در بهترین دانشگاه های کشور و به مدد کسب سال ها تجربه در این زمینه، همگی از بهترین ها در رشته تحصیلی و حیطه شغلی خود هستند. پس، چه قصد طراحی دکوراسیون فروشگاه را داشته باشید یا طراحی داخلی کافی نت و یا با طراحی مطب قصد ایجاد تغییرات و عوض کردن حال و هوای محیط کاری خود را داشته باشید، می توانید از تخصص و تجربه همکاران ما در این زمینه استفاده کنید. شایان ذکر است که در لوکس سازه، مشاوره دکوراسیون داخلی رایگان است.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی

ممکن است به تازگی در جستجوی یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی باشید اما با برندهای فعال در این حوزه آشنا نباشید. پیدا کردن یک شرکت طراحی داخلی منزل می تواند بسیار پر زحمت و حتی پر ریسک باشد. بنابراین شما باید پیش از عقد قرارداد با آن ها، راجع به سوابقشان تحقیق کنید و نمونه کارهای آن ها را به صورت حضوری بازدید نمایید. همچنین شما می توانید با مراجعه به بخش نظرات و مطالعه تجارب افراد از کار با این شرکت طراحی داخلی منزل، راجع به همکاری یا عدم همکاری با آن ها تصمیم بگیرید. لوکس سازه یک  شرکت طراحی داخلی ساختمان تهران است که قادر به ارائه کلیه خدمات خود در سراسر شهرهای ایران می باشد. شما می توانید با مراجعه به بخش نظرات و نمونه کارها، راجع به سطح کیفی پروژه های انجام شده توسط ما، اطلاعات زیادی به دست آورید. همچنین برای استعلام تعرفه طراحی داخلی ساختمان و انجام پروژه های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای طراحی داخلی منزل جذاب و کارآمد، عوامل زیادی وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند. در زیر پنج عامل کلیدی را بررسی می‌کنیم:

۱. سلیقه و سبک زندگی

۲. فضاها و تناسب اندازه

۳. نور و روشنایی

۴. پرداخت به جزئیات

۵. عملکرد و کاربری

در طراحی داخلی منزل، بهینه ‌سازی استفاده از فضا می‌تواند به شکل‌های مختلفی صورت بگیرد. به عنوان مثال: ترکیب آشپزخانه با سالن ناهارخوری یا ترکیب حمام با سرویس‌ های بهداشتی کوچکتر می ‌تواند فضای بیشتری را در اختیار شما قرار دهد.

فضای زیرسقف منزل معمولاً بی‌استفاده می‌ماند. با استفاده از این فضاها برای ایجاد شریعت‌های اضافی، انباری‌ها، یا حتی اتاق‌های کوچک می‌توانید فضای بیشتری را به دست آورید.

استفاده از رنگ‌های روشن و بازتابنده نور می‌تواند احساس فضا را بزرگتر و بازتر کند. رنگ‌های روشن می‌توانند نور را منعکس کرده و احساس تنش و تاریکی را کاهش دهند.

در طراحی داخلی منزل کوچک، نکات زیر باید رعایت شوند:

۱. استفاده از رنگ ‌های روشن و ترکیب هماهنگ آنها برای ایجاد احساس فضا وسیع‌ تر.

۲. استفاده از مبلمان چند منظوره و قابل جمع ‌وجور برای بهره ‌برداری بهینه از فضا.

۳. استفاده از آینه ‌ها برای ایجاد تأثیر بصری فضا و افزایش نور و عمق.

۴. استفاده از فضاهای زیرسقف و دیوارها برای ایجاد فضاهای ذخیره ‌سازی و انباری.

۵. استفاده از نورپردازی مناسب با تأکید بر نور طبیعی و نور مستقیم برای ایجاد احساس روشنایی و فضای باز.

برای استفاده از آینه ‌ها به منظور ایجاد تأثیر بصری و افزایش نور در منزل کوچک، می‌ توانید از راه‌ های زیر استفاده کنید:

۱. قرار دادن آینه در مقابل پنجره

۲. قرار دادن آینه در مقابل نقاط نورپردازی

۲. قرار دادن آینه در مقابل نقاط نورپردازی

۳. قرار دادن آینه در مکان‌های استراتژیک

۴. استفاده از آینه‌های بزرگ

۵. قرار دادن آینه در نقاط مناسب

استفاده از رنگ‌ های آرام و نرم، استفاده از مبلمان ساده و مناسب اندازه، استفاده از نور طبیعی و نورپردازی مناسب می ‌تواند فضای باز و آرامش ‌بخشی را در منزل شما ایجاد کند.

استفاده از مبلمان با قابلیت ذخیره ‌سازی، استفاده از سازه ‌های زیرسقف و دیوارها برای ایجاد قفسه ‌ها و کمدهای دیواری، استفاده از جعبه ‌ها و سبد‌های ذخیره ‌سازی می ‌تواند به شما کمک کند تا فضای ذخیره‌ سازی بیشتری در منزل داشته باشید.

استفاده از نور طبیعی به حداکثر، استفاده از روشنایی مستقیم و غیرمستقیم با نورهای نرم و گرم، استفاده از لامپ‌ های قابل تنظیم برای ایجاد جو مطلوب و تأثیر بصری مناسب می ‌تواند به شما در نورپردازی منزل کمک کند.

استفاده از پالت رنگی هماهنگ با یکدیگر، استفاده از رنگ پایه و ترکیب آن با رنگ ‌های ثانویه، استفاده از رنگ‌ های تیره و روشن به ترتیب در نقاط مختلف منزل می ‌تواند هماهنگی رنگی مناسبی را ایجاد کند.

استفاده از پرده‌ها، رومیزی‌ها، روکش‌های صندلی، قاب‌های تصاویر، گیاهان داخلی و آثار هنری می ‌تواند المان‌ های دکوراتیو موثری در طراحی داخلی منزلتان باشند.

استفاده از رنگ ‌های روشن، آینه‌ ها و نورپردازی مناسب می‌ تواند احساس فضای بزرگتر و بازتر را در طراحی داخلی منزل شما ایجاد کند.

بازسازی ساختمان طراحی داخلی

همواره موضوع بازسازی از اهمیت بالایی برخوردار است که بسیاری از افراد، خواستار بازسازی ساختمان طراحی داخلی می باشند. اگر بنای اصلی سازه شما ارزشمند باشد، مجموعه لوکس سازه به بهترین نحو با متدهای روز دنیا همراه با باکیفیت ترین متریال،  طراحی داخلی ساختمان شما را انجام خواهند داد.

طراحی داخلی ساختمان در تهران

اگر در دسته افرادی قرار دارید که در انتخاب سبک طراحی داخلی ساختمان در تهران در دو راهی قرار گرفته اید. تنها با مشاوره رایگان لوکس سازه می توانید بهترین و به روزترین سبک ها، متریال و متدها را انتخاب نمایید.

طراحی داخلی منزل در رشت

مهم ترین مولفه طراحی داخلی منزل در رشت، هماهنگی میان عناصر به کار رفته در ساختمان می باشد. اساسا قرارگیری اشیا مختلف، استفاده از متدهای روز دنیا، جغرافیا و متریال به کار رفته شده در ساختار اصلی طراحی داخلی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است. در نظر داشته باشید در مناطقی که دارای شرایط آب و هوایی منحصر به فردی هستند مانند شمال کشور، تنها متخصصان در این حوزه به بهترین نحو می توانند طراحی داخلی ساختمان انجام دهند.

طراحی داخلی منزل اصفهان

طراحی داخلی منزل اصفهان بر اساس ایده ها و نظرات کارشناسان ماهر و متخصص لوکس سازه با استفاده از روش های جدید و به روز می باشد. نوع چیدمان منزل و خانه، سبک طراحی و دکوراسیون مورد نظر، متراژ ساختمان و مواردی از این قبیل در برآورد هزینه و قیمت ها بسیار موثر هستند.

کلام آخر

برای طراحی داخلی منزل مدرن و کلاسیک می توانید از مجموعه موفق لوکس سازه در این زمنیه کمک بگیرید. لوکس سازه با داشتن سال ها تجربه و سابقه درخشان در زمینه طراحی و پیاده سازی پروژه های طراحی داخل منزل، طراحی نما ساختمان، بازسازی ساختمان و طراحی روف گاردن، قادر به تبدیل فضاهای کسالت بار به خانه هایی رویایی و لاکچری است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی داخلی خانه، با ما تماس بگیرید.

15 دیدگاه دربارهٔ «طراحی داخلی منزل»

 1. آواتار مهرداد عباسی
  مهرداد عباسی

  با سلام و خسته نباشید، لطف می کنید هزینه طراحی داخلی منزل 120 متری در تهران را بفرمایید.

 2. سلام جناب مهندس ضیافتی وقتتون بخیر خیلی ممنونم از طراحی دکوراسیون داخلی شیک و مدرنی که برای ما انجام دادید. موفق باشید

 3. سلام وقت بخیر
  خیلی ممنونم بابت طراحی داخلی منزل زیبایی که برای من و خانوادم انجام دادید و کاملا به نظرات ما در طول طراحی پروژه احترام گذاشتید تشکر فراوان

  1. سلام وقتتون بخیر
   بله باید از پروژه شما بازدید صورت بگیره ولی برای تغییر عمده و جلوه زیباتر بهتره کل پروژه طراحی داخلی منزل انجام شود تا دکوراسیون هماهنگی بین فضاها ایجاد شود

 4. سلام خسته نباشید
  طراحی داخلی منزل به سبک مینیمال می خواستم چطور میشه با شما هماهنگ کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید.